Trinkelės

Trinkelės – patvari, ilgaamžė paviršiaus danga, atspari įvairiems atmosferos poveikiams – krituliams, vėjo ar saulės sukeltai erozijai. Jos naudojamos takams, aikštelėms, įvažiavimams, gatvėms, šaligatviams, laiptams, gyvenamųjų namų kiemams ir sodams, transporto stovėjimo aikštelėms, statinių pasieniams grįsti. Be to, grindinio trinkelės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų – molio, betono, akmens, granito, klinkerio, medžio, todėl galima išgauti skirtingas jų spalvas bei dydžius, sukurti įvairius raštus jūsų grindiniui.

Ieškote geros kokybės trinkelių prieinama kaina? Galime Jums padėti. Susisiekite telefonu +370 600 77775 arba elektroniniu paštu info@trinkeliu-klojejai.lt

Betoninės trinkelės

Vienos populiariausių bei dažniausiai naudojamų trinkelių yra laikomos betoninės trinkelės. Jos skirtos ne tik pėstiesiems vaikščioti, bet ir lengvosioms(ir ne tik lengvosioms) mašinoms važiuoti. Betoninės grindinio trinkelės yra atsparios bet kokiems temperatūros ir oro sąlygų pokyčiams yra patikimos bei praktiškos: jos nereikalauja papildomos priežiūros, nuo betoninių trinkelių lengvai nusivalo dėmės, jas lengva perdažyti bet kokia norima spalva. Betono trinkelės turi labai didelį formų, dydžių, spalvų ir tekstūrų pasirinkimą. Pagrindiniai betono klojinių gamintojai neatsispiria pagundai plėsti betoninių trinkelių formų pasirinkimą bei spalvas, todėl įvairių stačiakampio formos trinkelių išvaizda prasideda senoviniu, antikiniu įvaizdžiu ir baigiasi įvairiomis moderniomis spalvų gamomis.

įvairios betoninės trinkelės

Svarbu žinoti prieš renkantis trinkeles:

 • Trinkeles išmatavimaiDauguma stačiakampio formos trinkelių yra specialių išmatavimų, 100mm x 200mm x 50-100mm, tai reiškia 50 trinkelių vienam kvadratiniam metrui. Tačiau norint maišyti trinkeles siūlomas skirtingų gamintojų(maišyti kategoriškai nesiūlome) svarbu atkreipti dėmesį į tarpinių antgalių dydį ir tinkamumą.
 • Skirtinga trinkelių spalva išgaunama naudojant betono dažus, tačiau trinkelių spalva yra linkusi blukti nuo dienos šviesos. Brangesnės plytelės dažniausiai pasižymi geresne dažų kokybe, tačiau rinktis reikia atsargiai – gamintojai retai atsižvelgia į tokio pobūdžio skundus. Rinkitės atkreipdami dėmesį į ilgą laikotarpį publikuojamas trinkeles, o ne tas, kurios atvaizduotos tik nuotraukose ar yra naujai paklotos.

Kokio dydžio trinkeles rinktis?

 • 100×100 pločio trinkelės dažniausiai yra naudojamos kraštuose, prie bortelių tam, kad nereikėtų pjauti 200×100 trinkelių.
 • 200×100 trinkelės yra standartinės trinkelės, kurios priklausomai nuo aukščio galima naudoti:
  • 200x100x50 – tik ten, kur nėra daug judėjimo arba judėjimas yra nedidelis. Pavyzdžiui pėsčiųjų takams.
  • 200x100x60 – galima naudoti ten, kur yra nedideli lengvojo transporto srautai. Pavyzdžiui įvažiavimui į garažą, kiemą.
  • 200x100x70 – galima naudoti ten, kur yra labai dideli lengvojo transporto srautai arba nedideli sunkiojo transporto srautai.
  • 200x100x80 – galima naudoti ten, kur yra sunkiojo transporto srautai(Rekomenduojame visur, kur yra sunkiojo transporto srautai naudoti 80 mm storio trinkeles).