Trinkelių klojimas

Trinkelės yra puikus pasirinkimas jūsų eksterjero dizainui, kurio galimybės yra neribotos: maži trinkelių vienetai padeda išgauti įvairius raštus bei formas, o naudojamos spalvos suteikia jūsų namui ar sodui žavesio bei elegancijos. Ši puiki alternatyva tradiciniams asfalto ar skaldos dangos keliams yra tvirta ir tarnauja ilgus metus, o naujumo įspūdis išlieka atsparus laiko tėkmei. Žinoma, svarbu yra tai, kad trinkelės būtų sudėtos kokybiškai ir tvarkingai, o būtent tam mes esame jums reikalingi – patarsime trinkelių pasirinkimo klausimuose, atskleisime trinkelių klojimo paslaptis bei padėsime sukurti jūsų norimą įvaizdį.

Norite gauti trinkelių klojimo pasiūlymą? Parašykite info@trinkeliu-klojejai.lt arba paskambinkite +370 600 77775.

Trinkelių klojimo technologija

Trinkelių klojimas prasideda nuo norimos trinkelių rūšies bei spalvos pasirinkimo. Visai nesvarbu kokio tipo dangos raštus pasirinksite – visi pagrindai grindiniui atliekami ta pačia tvarka:

Trinkelės pjuvis

  • Iškasamas ir išvežamas nereikalingas gruntas;
  • Supilamas smėlis (atitinkamai nuo dangos paskirties bei grunto svyruoja nuo 15 cm iki 30 cm pločio);
  • Užpilamas 5 cm skaldinys (akmens dulkių), suformuojamas pasluoksnis;
  • Klojama trinkelė.

Betonines trinkeles galima kloti ir į sausą cementinį skiedinį, tačiau jei danga bus skirta važiuojamajai kelio daliai, tuomet virš smėlio supilamas 10-15 centimetrų skaldos sluoksnis. Paklojus trinkelę būtina tarpus užpildyti ta pačia medžiaga ant kurios ji buvo sudėta ir rekomenduojama dangą sutankinti vibrotankintuvu su guminiu padu.

Trinkelių klojimo raštai:

Trinkelių Klojimo raštai