Apie mus

Prisistatymas

Mūsų trinkelių klojėjų brigadą sudaro kvalifikuoti darbuotojai, o daugiau nei 12 metų patirtis trinkelių klojimo darbuose leidžia tinkamai įvertinti objektą, patarti statybinių medžiagų pasirinkimo klausimuose, darbus atlikti kokybiškai, tvarkingai bei per patį trumpiausią laikotarpį.

Patirtis

Trinkelių klojimo rinkoje esame senbuviai, todėl žinome visus šio darbo aspektus. Ilgametė patirtis, darbo metu sukauptos žinios, leidžia sumažinti netikėtumo faktorių iki minimumo bei priimti geriausius sprendimus visose situacijose. Be to, sukaupta patirtis leidžia užtikrinti, kad atliekami darbai bus ilgaamžiai.

Atsakingumas

Viena iš pagrindinių mūsų vertybių yra darnus įmonės darbas, todėl kiekvienas darbuotojas turi savo užduotį, kuri yra vykdoma atsižvelgiant į visus reikalavimus. Tai mums leidžia užtikrinti, kad visi pradėti darbai būtų atlikti itin kokybiškai nuo pradžios iki galo laikantis sutartų terminų. Atsakingumas mums padeda būti konkurencingiems trinkelių klojimo rinkoje, išlaikant geriausias kainas mūsų klientams.

Profesionalumas

Rinkdamiesi trinkeles, mūsų klientai dažniausiai turi idėją, kaip jos turi atrodyti kieme, sode, aikštelėje ar kitoje vietoje, žino jų spalvas ir formas, tačiau retai atkreipia dėmesį į sudėtį, tinkamumą klojimui specifiškose vietose ar pritaikymą specialiems raštams sukurti. Čia mes visuomet galime padėti, nes mūsų darbuotojai yra profesionalai šioje srityje – didelis žinių bagažas visuomet padeda, susipažinus su Jūsų idėjomis, pasiūlyti tinkamiausius sprendimus, patarti, padėti išsirinkti ir padaryti tai, ko Jums reikia.