Trinkelių klojimas

0


Betoninių trinkelių klojimo kaina
Peržiūrėti kainas
0


Klinkerinių trinkelių klojimo kaina
Peržiūrėti kainas
Trinkelės yra puikus pasirinkimas Jūsų eksterjero dizainui, kurio galimybės yra neribotos: maži trinkelių vienetai padeda išgauti įvairius raštus bei formas, o naudojamos spalvos suteikia Jūsų namui ar sodui žavesio bei elegancijos. Ši puiki alternatyva tradiciniams asfalto ar skaldos dangos keliams yra tvirta ir tarnauja ilgus metus, o naujumo įspūdis išlieka atsparus laiko tėkmei. Žinoma, svarbu yra tai, kad trinkelės būtų sudėtos kokybiškai ir tvarkingai, o būtent tam mes esame Jums reikalingi – patarsime trinkelių pasirinkimo klausimuose, atskleisime trinkelių klojimo paslaptis bei padėsime sukurti Jūsų norimą įvaizdį. Dažniausiai trinkelių klojimo darbus atliekame Vilniuje bei jo apskrityje, tačiau nevengiame darbų ir kituose Lietuvos miestuose.

Trinkelių klojimo raštai

Keletas mūsų atliktų darbų

Peržiūrėti daugiau

Mūsų paslaugas pristatantys video

Trinkelių klojimo technologija

Trinkelių klojimas prasideda nuo norimos trinkelių rūšies bei spalvos pasirinkimo. Visai nesvarbu kokio tipo dangos raštus pasirinksite – visi pagrindai grindiniui atliekami ta pačia tvarka:

trinkeliu klojimo technologinis pluvis

  • Iškasamas ir išvežamas nereikalingas gruntas;
  • Supilamas smėlis (atitinkamai nuo dangos paskirties bei grunto svyruoja nuo 15 cm iki 30 cm pločio);
  • Užpilamas 5 cm skaldinys (akmens dulkių), suformuojamas pasluoksnis;
  • Klojama trinkelė.

Betonines trinkeles galima kloti ir į sausą cementinį skiedinį, tačiau jei danga bus skirta važiuojamajai kelio daliai, tuomet virš smėlio supilamas 10-15 centimetrų skaldos sluoksnis. Paklojus trinkelę būtina tarpus užpildyti ta pačia medžiaga ant kurios ji buvo sudėta ir rekomenduojama dangą sutankinti vibrotankintuvu su guminiu padu.

Susisiekite

Norėtumėte užsakyti trinkelių klojimo paslaugas? Ar tiesiog turite klausimų? Skambinkite: +370 600 77775 arba rašykite: